Nadchodzące wydarzenia

Za nami I Dzień Skupienia MSJ w Bogucicach oraz wspólna wycieczka do Krakowa. W minioną niedzielę mieliśmy też okazję świętować 125 rocznicę poświęcenia naszego parafialnego kościoła.

Nie można lepiej zakończyć tego owocnego, Maryjnego miesiąca, jak tylko na wspólnym dziękczynieniu modlitewnym, przez obrazem naszej Boguckiej Panienki.

Dlatego już jutro tj. w środę 30.10.2019, jako grupa Mężczyzn Świętego Józefa, będziemy przewodniczyli modlitwie różańcowej w naszej Bazylice o godz. 17:15. Wszystkich członków grupy MSJ proszę o zajmowanie przednich ławek, po prawej stronie kościoła.

Kolejny miesiąc chcemy rozpocząć od wspólnego seansu filmowego.
W pierwszą środę miesiąca tj. 06.11.2019 o godz. 19.00 spotkamy się w parafialnej Kawiarence, gdzie będziemy mogli zobaczyć inspirujący film “ODWAŻNI”. Jest to historia kilku mężczyzn, przyjaciół, którzy mierzą się z codziennymi sprawami, problemami męskiej natury, którzy podejmują walkę o swój duchowy rozwój, a przy tym, niejednokrotnie muszą wykazać się ogromną ODWAGĄ.

Szczególnie zachęcam do uczestnictwa w tym seansie, ponieważ treść tego filmu będzie poruszana i omawiana na kolejnych spotkaniach naszej grupy.

Do spotkania!